Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

Halowa Liga Futsalu podsumowana!

5 marca br. na Hali Sportowej w Wiśniowej odbyła się gala podsumowująca Halową Ligę Futsalu – sezon 2016/2017. Wydarzenie rozpoczęli przemowami zaproszeni goście: Wójt Gminy Wiśniowa – Wiesław Stalmach oraz Dyrektor GOKiS Wiśniowa – Agnieszka Dudek. Następnie odbył się pokaz taneczny, przygotowany przez grupę cheerleaders z ZPO Wiśniowa. Po występie uczestnikom zakończonej edycji rozgrywek zostały wręczone pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy drużynom za przybycie!

This slideshow requires JavaScript.

Poniżej przedstawiamy sprawozdania z poszczególnych lig.

 LIGA ŻAKÓW

W dniu (22.01.2017r.) zakończyła się I Edycja Halowej Ligi Żaków która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 04.12.2016r. do 22.01.2017r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów: ORLIKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBORMIR WIŚNIOWA II, PCIMIANKA PCIM, DALIN MYŚLENICE, RABA DOBCZYCE, ORKAN SZCZYRZYC, SKALNIK TRZEMEŚNIA. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Orliki Myślenice I. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.

Statystyka końcowa:
– rozegrano 36 meczy,
– strzelono łącznie 269 bramek,
– najwięcej bramek: 58, strzeliła drużyna Orliki Myślenice I,
– najlepszy stosunek bramkowy: +50, uzyskała drużyna Orliki Myślenice I,
– najwięcej meczy wygrały drużyny: Orliki Myślenice I oraz Pcimianka Pcim,

Tabela dostępna tutaj.

 

LIGA ORLIKÓW

W dniu (22.01.2017r.) zakończyła się II Edycja Halowej Ligi Orlików która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 04.12.2016r. do 22.01.2017r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów: ORLIKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBORMIR WIŚNIOWA II, DALIN MYŚLENICE, GRODZSIKO RACIECHOWICE , PCIMIANKA PCIM, RABA DOBCZYCE I, RABA DOBCZYCE II, SKALNIK TRZEMEŚNIA. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Dalin Myślenice. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.

Statystyka końcowa:
– rozegrano 45 meczy,
– strzelono łącznie 352 bramki,
– najwięcej bramek: 62, strzeliła drużyna Dalin Myślenice,
– najlepszy stosunek bramkowy: +53, uzyskała drużyna Dalin Myślenice,
– najwięcej meczy wygrała drużyna Dalin Myślenice,

Tabela dostępna tutaj.

 

LIGA MŁODZIKÓW

W dniu (21.01.2017r.) zakończyła się II Edycja Halowej Ligi Młodzików która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 26.11.2016r. do 21.01.2017r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów: ORLIKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, DALIN MYŚLENICE, LUBOMIR WIŚNIOWA, GRODZSIKO RACIECHOWICE I, GRODZSIKO RACIECHOWICE II, RABA DOBCZYCE I, RABA DOBCZYCE II, RABA DOBCZTCE III, SKALNIK TRZEMEŚNIA, JAWOR JAWORNIK, ZENIT KASINKA MAŁA. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Orliki Myślenice I. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.

Statystyka końcowa:
– rozegrano 66 meczy,
– strzelono łącznie 627 bramek,
– najwięcej bramek: 96, strzeliła drużyna Grodzisko Raciechowice I,
– najlepszy stosunek bramkowy: +71, uzyskała drużyna Orliki Myślenice I,
– najwięcej meczy wygrały drużyny: Orliki Myślenice I, Raba Dobczyce I

Tabela dostępna tutaj.

 

KATEGORIA OPEN

W dniu (18.02.2016r.) zakończyła się VII Edycja Halowej Ligi Futsalu która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 03.12.2016r. do 18.02.2017r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów: ELKAL, FC JORDAN, JOGA BONITO, GROM, FREEVOLT, KOW-BUD, WIATMAX, PETARDA, FC CYFERKI RENATKI, ORANJE FUTSAL TEAM, BAFFANA BAFFANA, GOL. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Elkal. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.

Statystyka końcowa:
– rozegrano 66 meczy,
– strzelono łącznie 814 bramek,
– najwięcej bramek: 103, strzeliła drużyna FC Jordan,
– najlepszy stosunek bramkowy: +60, uzyskała drużyna Joga Bonito
– najwięcej meczy wygrały drużyny: Elkal i FC Jordan

Tabela dostępna tutaj.

Leave a Reply