Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

Pierwszy weekend Turnieju Charytatywnego za nami

16 i 17 lutego br. na Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został Turniej Charytatywny “Gramy dla Ali”. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, które rozgrywały mecze w kategoriach: służby mundurowe i firmy oraz open.

Zwycięzcami w kategorii służby mundurowe i firmy zostali zawodnicy OSP Wiśniowa, drugie miejsce zajęła drużyna OSP Skrzynka, zaś trzecia lokatę wywalczyli policjanci. Kolejnego dnia do rozgrywek w kategorii open przystąpiło 12 drużyn i tutaj zwycięzcami zostali ( po serii rzutów karnych) FB Wojtas II, drugie miejsce zajęła drużyna Wojtas I, trzecie miejsce wywalczyli piłkarze z drużyny Grom.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział a kibiców zapraszamy już 23 lutego na Halę Sportową gdzie odbędzie się dalsza część turnieju. Do rywalizacji przystąpi młodzież i dzieci. Zapraszamy!