Aktualności Hala Sportowa LKS Lubomir Wiśniowa Piłka Nożna

Świąteczne Turnieje dla Najmłodszych w Halowej Piłce Nożnej

W dniach 19.12.2015r. i 30.12.2015r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbyły się Świąteczne Turnieje dla Najmłodszych w Halowej Piłce Nożnej w kategoriach wiekowych: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik. Turnieje miały na celu promowanie halowej piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej, dobrą zabawę, atrakcyjne zagospodarowanie czasu wolnego w czasie przerwy świątecznej oraz integrację z rówieśnikami. 

Organizatorem imprezy sportowej był LKS Lubomir Wiśniowa oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W kategorii „Żak” zwyciężyła drużyna Grodzisko Raciechowice I, w kategorii „Orlik” zwyciężył Orkan Szczyrzyc, natomiast w kategorii „Młodzik”- LKS Lubomir Wiśniowa. Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym drużynom bardzo gorąco dziękujemy za udział w turnieju.

Pragniemy również serdecznie podziękować Urzędowi Gminy w Wiśniowej za przekazaną pomoc pieniężną na organizację turniejów.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz końcową klasyfikację.

KAT. SKRZAT:

GRUPA A

Pozycja

Nazwa drużyny

Ilość punktów

1.

FUTBOL BRZĄCZOWICE

6

2.

LUBOMIR WIŚNIOWA I

5

3.

GRODZISKO RACIECHOWICE

4

4.

RABA DOBCZYCE II

1

GRUPA B

Pozycja

Nazwa drużyny

Ilość punktów

1.

WOLANKA WOLA FILIPOWSKA

6

2.

RABA DOBCZYCE I

5

3.

LUBOMIR WIŚNIOWA II

2

4.

ORKAN SZCZYRZYC

2

LUBOMIR WIŚNIOWA I – RABA DOBCZYCE II                                                0:0

LUBOMIR WIŚNIOWA II – RABA DOBCZYCE I                                                0:0

RODZISKO RACIECHOWICE – FUTBOL BRZĄCZOWICE                               0:3

WOLANKA WOLA FILIPOWSKA – ORKAN SZCZYRZYC                                  4:0

RABA DOBCZYCE II – FUTBOL BRZĄCZOWICE                                              0:3

RABA DOBCZYCE I – ORKAN SZCZYRZYC                                                     0:0

LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIECHOWICE                                 0:0

LUBOMIR WIŚNIOWA II – WOLANKA WOLA FILIPOWSKA                             0:1

GRODZISKO RACIECHOWICE – RABA DOBCZYCE II                                      2:0

WOLANKA WOLA FILIPOWSKA – RABA DOBCZYCE I                                     0:1

FUTBOL BRZĄCZOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I                                         0:1

ORKAN SZCZYRZYC – LUBOMIR WIŚNIOWA II                                                0:0

4A : 4B – RABA DOBCZYCE II – ORKAN SZCZYRZYC                                      4:2

3A : 3B – GRODZISKO RACIECHOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II                0:2

2A : 2B – LUBOMIR WIŚNIOWA I – RABA DOBCZYCE I                                    3:0

1A :1B – WOLANKA WOLA FILIPOWSKA – FUTBOL BRZĄCZOWICE              1:1 (k: 2:1)

 KAT. ŻAK (2007 – 2008)

 GRODZISKO RACIECHOWICE I – RABA DOBCZYCE                  2:2

GRODZISKO RACIECHOWICE II – ORKAN NIEDŹWIEDŹ            0:8

DALIN MYŚLENICE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE                               0:1

LUBOMIR WIŚNIOWA – ORKAN SZCZYRZYC                              1:2

RABA DOBCZYCE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE                                1:2

ORKAN NIEDŹWIEDŹ – ORKAN SZCZYRZYC                             3:0

GRODZISKO RACIECHOWICE I – DALIN MYŚLENICE                 4:0

GRODZISKO RACIECHOWICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA           2:2

DALIN MYŚLENICE – RABA DOBCZYCE                                        4:0

LUBOMIR WIŚNIOWA – ORKAN NIEDŹWIEDŹ                             2:2

GOŚCIBIA SUŁKOWICE – GRODZISKO RACIECHOWICE I          3:0

ORKAN SZCZYRZYC – GRODZISKO RACIECHOWICE II              5:0

TABELE

GRUPA A

Pozycja

Nazwa drużyny

Ilość punktów

1.

GOŚCIBIA SUŁKOWICE

9

2.

GRODZISKO RACIEHCOWICE I

4

3.

DALIN MYŚLENICE

3

4.

RABA DOBCZYCE

1

 GRUPA B

Pozycja

Nazwa drużyny

Ilość punktów

1.

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

7

2.

ORKAN SZCZYRZYC

6

3.

LUBOMIR WIŚNIOWA

2

4.

GRODZISKO RACIECHOWICE II

1

Półfinały:

GOŚCIBIA SUŁKOWICE – ORKAN SZCZYRZYC

3:3

(1:2 w rzutach karnych)

GRODZISKO RACIECHOWICE I – ORKAN NIEDŹWIEDŹ

1:1

(3:2 w rzutach karnych)

Mecz o III miejsce:

ORKAN NIEDŹWIEDŹ – GOŚCIBIA SUŁKOWICE

0:2

Finał:

GRODZISKO RACIECHOWICE I – ORKAN SZCZYRZYC

2:0

I MIEJSCE – GRODZISKO RACIECHOWICE I

II MIEJSCE – ORKAN SZCZYRZYC

III MIEJSCE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE

IV MIEJSCE – ORKAN NIEDŹWIEDŹ

V MIEJSCE – DALIN MYŚLENICE

VI MIEJSCE – LUBOMIR WIŚNIOWA

VII MIEJSCE – RABA DOBCZYCE

VIII MIEJSCE – GRODZISKO RACIECHOWICE II

Dodaj komentarz