Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

V Turniej Charytatywny – podsumowanie I weekendu

W dniach 12-13.11.2016r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się V Turniej Charytatywny „Zagraj z nami dla Klaudii i Kubusia” w czterech kategoriach wiekowych: (Młodzik, Orlik, Skrzat, Żak). W turnieju wzięło udział 35 zespołów. Kwota jaką udało się nam zebrać po dwóch dniach to: 8600 zł !

Ale to jeszcze nie koniec. Przed nami ciąg dalszy turnieju, tym razem do rywalizacji przystąpią jeszcze dwie kategorie: „służby mundurowe oraz open” W piątek (18.11) zagrają służby mundurowe, a w sobotę i niedzielę (19-20.11) drużyny z kat. open. W niedzielę (20.11) o godz. 18:00 odbędzie się także loteria fantowa i licytacja przedmiotów na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz końcową klasyfikację z rywalizacji najmłodszych grup wiekowych.

 

KAT. MŁODZIK

  1. A
  2. ORKAN SZCZYRZYC
  3. LUBOMIR WIŚNIOWA I
  4. STRADOMKA SKRZYDLNA II
  5. RABA DOBCZYCE

 

ORKAN SZCZYRZYC II – RABA DOBCZYCE (1:1)

RABA DOBCZYCE – STRADOMKA II (8:0)

LUBOMIR I – RABA DOBCZYCE (0:7)

LUBOMIR I – STRADOMKA II (1:1)

ORKAN SZCZYRZYC – LUBOMIR I (4:0)

STRADOMKA II – ORKAN SZCZYRZYC (1:7)

 

  1. B
  2. KS TYMBARK
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE
  4. LUBOMIR WIŚNIOWA II
  5. STRADOMKA SKRZYDLNA I

 

GRODZISKO  RACIECHOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II (2:0)

STRADOMKA SKRZYDLNA I – LUBOMIR WIŚNIOWA II (0:15)

GRODZISKO RACIECHOWICE – STRADOMKA SKRZYDLNA I (6:1)

KS TYMBARK – STRADOMKA SKRZYDLNA I (18:0)

KS TYMBARK – GRODZISKO RACIECHOWICE (2:1)

LUBOMIR WIŚNIOWA II – KS TYMBARK (0:3)

 

PÓŁFINAŁY:

I PÓŁFINAŁ: – RABA DOBCZYCE – GRODZISKO RACIECHOWICE (0:0) k: ( 0:2)

II PÓŁFINAŁ:   – ORKAN SZCZYRZYC – KS TYMBARK (1:5)

 

MECZ O III MIEJSCE:  ORKAN SZCZYRZYC – RABA DOBCZYCE (0:3)

FINAŁ:  GRODZISKO RACIECHOWICE – KS TYMBARK (1:1) k: (2:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I – GRODZISKO RACIECHOWICE

II – KS TYMBARK

III – RABA DOBCZYCE

IV – ORKAN SZCZYRZYC

 

 

KAT. ORLIK

  1. A
  2. RABA DOBCZYCE
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE III
  4. DALIN MYŚLENICE II
  5. LUBOMIR WIŚNIOWA II

 

LUBOMIR WIŚNIOWA II – RABA DOBCZYCE (0:3)

LUBOMIR WIŚNIOWA II – DALIN MYŚLENICE II (0:2)

GRODZISKO RACIECHOWICE III – LUBOMIR WIŚNIOWA II (3:1)

GRODZISKO RACIECHOWICE III – DALIN MYŚLENICE II (0:0)

RABA DOBCZYCE – GRODZISKO RACIECHOWICE III (4:2)

DALIN MYŚLENICE II – RABA DOBCZYCE (0:0)

 

  1. B
  2. LUBOMIR WIŚNIOWA I
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE I
  4. ORKAN SZCZYRZYC
  5. KS TYMBARK

 

LUBOMIR WIŚNIOWA I – KS TYMBARK (1:1)

KS TYMBARK – ORKAN SZCZYRZYC (1:0)

GRODZISKO RACIECHOWICE I – KS TYMBARK (1:0)

GRODZISKO RACIECHOWICE I – ORKAN SZCZYRZYC (0:1)

LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIECHOWICE I (5:4)

ORKAN SZCZYRZYC – LUBOMIR WIŚNIOWA I (1:1)

 

 

 

  1. C
  2. AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO
  3. ORKAN NIEDŹWIEDŹ
  4. GRODZISKO RACIECHOWICE II
  5. DALIN MYŚLENICE I

 

AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO – DALIN MYŚLENICE I (0:3)

DALIN MYŚLENICE I – GRODZISKO RACIECHOWICE II (8:0)

ORKAN NIEDŹWIEDŹ – DALIN MYŚLENICE I (0:3)

ORKAN NIEDŹWIEDŹ – GRODZISKO RACIECHOWICE II (11:0)

AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (0:3)

GRODZISKO RACIECHOWICE II – AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO (0:12)

 

PÓŁFINAŁY:

I PÓŁFINAŁ: RABA DOBCZYCE – DALIN MYŚLENICE I (0:3)

II PÓŁFINAŁ:   – LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (0:1)

 

MECZ O III MIEJSCE:  LUBOMIR WIŚNIOWA I – RABA DOBCZYCE (3:4)

FINAŁ:  DALIN MYŚLENICE I – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (1:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I – DALIN MYŚLENICE I

II – ORKAN NIEDŹWIEDŹ

III – RABA DOBCZYCE

IV – LUBOMIR WIŚNIOWA I

 

KAT. ŻAK

 

  1. A
  2. LUBOMIR WIŚNIOWA I
  3. ORKAN SZCZYRZYC I
  4. ORKAN SZCZYRZYC II
  5. RABA DOBCZYCE
  6. SOKÓŁ SŁOPNICE

 

ORKAN SZCZYRZYC I – SOKÓŁ SŁOPNICE (0:3)

ORKAN SZCZYRZYC II – RABA DOBCZYCE (1:2)

SOKÓŁ SŁOPNICE – ORKAN SZCZYRZYC II (6:0)

LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORKAN SZCZYRZYC I (0:2)

ORKAN SZCZYRZYC II – LUBOMIR WIŚNIOWA I (0:1)

RABA DOBCZYCE – SOKÓŁ SŁOPNICE (0:5)

LUBOMIR WIŚNIOWA I RABA DOBCZYCE (1:4)

ORKAN SZCZYRZYC I – ORKAN SZCZYRZYC II (0:0)

RABA DOBCZYCE – ORKAN SZCZYRZYC I (2:1)

SOKÓŁ SŁOPNICE  – LUBOMIR WIŚNIOWA I (4:1)

 

  1. B
  2. LUBOMIR WIŚNIOWA II
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE
  4. ORKAN NIEDŹWIEDŹ
  5. ORKAN SZCZYRZYC III

 

GRODZISKO RACIECHOWICE – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (0:0)

LUBOMIR WIŚNIOWA II – GRODZISKO RACIECHOWICE (0:50

ORKAN SZCZYRZYC III – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (0:6)

LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORKAN SZCZYRZYC III (0:0)

ORKAN SZCZYRZYC III – GRODZISKO RACIECHOWICE (0:11)

ORKAN NIEDŹWIEDŹ – LUBOMIR WIŚNIOWA II (10:0)

 

PÓŁFINAŁY:

I PÓŁFINAŁ: SOKÓŁ SŁOPNICE – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (4:1)

II PÓŁFINAŁ:  RABA DOBCZYCE – GRODZISKO RACIECHOWICE (0:2)

 

MECZ O III MIEJSCE:  RABA DOBCZYCE – ORKAN NIEDŹWIEDŹ (1:2)

FINAŁ:  GRODZISKO RACIECHOWICE – SOKÓŁ SŁOPNICE (1:5)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I – SOKÓŁ SŁOPNICE

II – GRODZISKO RACIECHOWICE

III – ORKAN NIEDŹWIEDŹ

IV – RABA DOBCZYCE

 

KAT. SKRZAT

  1. LUBOMIR WIŚNIOWA
  2. AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO
  3. ORKAN SZCZYRZYC
  4. STRADOMKA SKRZYDLNA
  5. DALIN MYŚLENICE I
  6. DALIN MYŚLENICE II

 

LUBOMIR WIŚNIOWA – DALIN MYŚLENICE II (5:0)

AKADEMIA FUTBOLU – DALIN MYŚLENICE I (0:1)

ORKAN SZCZYRZYC – LUBOMIR WIŚNIOWA (1:0)

STRADOMKA SKRZYDLNA – AKADEMIA FUTBOLU (0:2)

ORKAN SZCZYRZYC – DALIN MYŚLENICE (9:0)

STRADOMKA SKRZYDLNA – DALIN MYŚLENICE (1:5)

AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO – DALIN MYŚLENICE II (5:0)

ORKAN SZCZYRZYC – STRADOMKA SKRZYDLNA (8:0)

DALIN MYSLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA (2:1)

AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO – ORKAN SZCZYRZYC (0:1)

DALIN MYŚLENICE II – STRADOMKA SKRZYDLNA (0:1)

LUBOMIR WIŚNIOWA  – AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO (5:0)

DALIN MYSLENICE II – DALIN MYSLENICE I (0:3)

LUBOMIR WIŚNIOWA – STRADOMKA SKRZYDLNA (3:1)

DALIN MYŚLENICE I – ORKAN SZCZYRZYC (1:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I – ORKAN SZCZYRZYC

II – DALIN MYŚLENICE I

III – LUBOMIR WIŚNIOWA

IV – AKADEMIA FUTBOLU OCHOJNO

V – STRADOMKA SKRZYDLNA

VI – DALIN MYŚLENICE II

Dodaj komentarz