Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

V Turniej Charytatywny

W dniach 12-13.11  oraz 18-20.11.2016r. w Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został V Turniej Charytatywny „Zagraj z nami dla Klaudii i Kubusia”  pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wiśniowa, dla sześciu kategorii: młodzik, orlik, żak, skrzat, służby mundurowe i open. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, LKS Lubomir Wiśniowa, UKS ORLIKI, ZPO Wiśniowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzbanowej.

W turnieju wzięło udział 59 zespołów.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

– młodzik: GRODZISKO RACIECHOWICE

– orlik: DALIN MYŚLENICE

– żak: SOKÓŁ SŁOPNICE

– skrzat: ORKAN SZCZYRZYC

– służby mundurowe: OSP WIŚNIOWA

– open: FIRMA BUDOWLANA WOJTAS II

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom a także dziękujemy uczestnikom za udział w turnieju!

Oprócz rywalizacji sportowej, odbyła się dodatkowo licytacja przedmiotów oraz rozstrzygnięcie loterii fantowej. W obu konkursach do zdobycia były cenne nagrody, m.in. stół dębowy, obraz Matki Boskiej Wiśniowskiej, piłki z podpisami piłkarzy klubów ekstraklasy, oryginalna koszulka Reprezentacji Polski z podpisem Bartosza Kapustki, koszulka Rafała Majki, tablety, odtwarzacz MP3, słuchawki, pendrive’y, sprzęt sportowy, bony na usługi: kosmetyczne, gastronomiczne itd. Dzięki wpisowemu od zespołów, licytacji sportowych gadżetów, loterii fantowej,  zbiórce zorganizowanej podczas Spektaklów Charytatywnych w Domu Kultury w Wiśniowej oraz wolnym datkom przekazanym od Komendy Powiatowej PSP z Myślenic, mieszkańców Wierzbanowej, Prezesa OSP w Wierzbanowej, Koła Gospodyń Wiejskich z Wierzbanowej, firm: Tartak Rokosz z Wierzbanowej, Zakład Budowlano Sprzętowy i Handel – Stanisław Murzyn z Wierzbanowej, RAGAR z Wiśniowej,  organizatorom turnieju udało się zebrać rekordową kwotę:

36 694, 48 zł !

 

 Sponsorami turnieju byli:

Firma ECO-DREW z Wiśniowej

Firma JUSTA z Kobielnika

Firma ADROKS z Wierzbanowej

Firma Handlowo – Usługowa GOL z Limanowej

Firma RAGAR z Wiśniowej,

KOPALNIA SOLI WIELICZKA

Kraina Zabaw Dziecięcych GIBOLAND w Myślenicach

Galeria Zmysłów w Myślenicach

BERT – SPORT: dystrybutor sprzętu sportowego

Hurtownia sportowa BRANDSPORT

Salon fryzjerski PUKIEL z Myślenic

PIEKARNIA – CUKIERNIA GDÓW – Józef Piech

PIZZERIA RICO z Wiśniowej

PIZZERIA RUCOLA z Dobczyc

HOTEL *** PODZAMCZE z Dobczyc

FEMISFERA DOBCZYCE

HOLISTIC DAY SPA MYŚLENICE

Kawiarnia CAFE PAULINKA z Myślenic

Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” z Wiśniowej

Hurtownia Familia

Klockoland

BAR SPONTIUSZ z Myślenic

Firma SPORT PLUS z Myślenic

Cukiernia Marszałek z Myślenic

Piekarnia Złoty Kłos z Dobczyc

Piekarnia Dom Chleba z Nowej Wsi

Ratownictwo Wodne Rzeczypospolitej – Oddział Myślenice

Gabinet stomatologiczny „PaoloDent” – Paweł Bubula

Firma INFANET – Sylwester Kus

Firma BUBU ACTIVE

MKS Koyama z Krakowa

Gosia Surlas ZUMBA

KUSÓWKA – JAZDA KONNA z Kobielnika

Szkoła językowa PROSPECT z Wiśniowej

Pizzeria Rico w Wiśniowej

Pizzeria Familia ze Szczyrzyca

Salon fryzjerski – Anna Hebda

Salon kosmetyczny MARGOT – Małgorzata Burkat

Pan Piotr Furman

Pan Paweł Lis

Pan Piotr Godula

Pan Robert Dudzik

Pan Grzegorz Jamróz – LOTY TANDEMOWE PARALOTNIĄ

Pan Stanisław Płachta z Zakliczyna

Pani Izabela Cholewa

 

Ponadto dziękujemy firmom i osobom za przekazanie rzeczy na licytację:

– Firmie ADROKS z Wierzbanowej za przekazanie stołu dębowego,

– Panu Rafałowi Majce, za przekazanie koszulki,

– Panu Robertowi Dudzikowi, za ufundowanie tabletu,

 

Na sam koniec pragniemy złożyć podziękowania dla wszystkich mieszkańców Wierzbanowej za pomoc i zaangażowanie podczas turnieju, a w szczególności:

– Panu Stanisławowi Murzynowi,

– Panu Stanisławowi Rokoszowi,

– Panu Jerzemu Mucie,

– Panu Janowi Rokoszowi,

– Panu Krzysztofowi Banachowi,

– Kołu Gospodyń Wiejskich z Wierzbanowej,

DZIĘKUJEMY !

 

 Wyniki spotkań z 18 listopada 2016r. – kat. służby mundurowe

GR.A

  1. OSP SKRZYNKA
  2. OSP GLICHÓW
  3. OSP POZNACHOWICE DOLNE
  4. OSP KOBIELNIK

 

OSP GLICHÓW – OSP KOBIELNIK (1:2)

OSP POZNACHOWICE DOLNE – OSP SKRZYNKA (0:1)

OSP SKRZYNKA – OSP KOBIELNIK (1:0)

OSP GLICHÓW – OSP POZNACHOWICE DOLNE (2:6)

OSP SKRZYNKA – OSP GLICHÓW (1:0)

OSP KOBIELNIK – OSP POZNACHOWICE DOLNE (3:0)

 

AWANS: OSP SKRZYNKA, OSP KOBIELNIK

GR.B

  1. OSP WIERZBANOWA
  2. OSP WIŚNIOWA
  3. KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH

 

OSP WIŚNIOWA – KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH (3:0)

OSP WIERZBANOWA – OSP WIŚNIOWA (2:2)

OSP WIERZBANOWA – KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH (1:1)

 

 

AWANS: OSP WIŚNIOWA, OSP WIERZBANOWA

 

 

PÓŁFINAŁY:

OSP SKRZYNKA – OSP WIERZBANOWA  (4:2)

OSP WIŚNIOWA – OSP KOBIELNIK (3:0)

 

MECZ O III MIEJSCE:

OSP WIERZBANOWA – OSP KOBIELNIK (4:1)

 

FINAŁ:

OSP SKRZYNKA – OSP WIŚNIOWA (0:2)

 

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA:

I – OSP WIŚNIOWA

II – OSP SKRZYNKA

III – OSP WIERZBANOWA

IV- OSP KOBIELNIK

 

 

Wyniki spotkań z 19 i 20 listopada 2016r. – kat. open

GR.A

  1. ZPO WIŚNIOWA
  2. ORANJE FUTSAL TEAM
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE
  4. KOW-BUD

 

 

ZPO WIŚNIOWA – KOW-BUD (0:2)

ORANJE FUTSAL TEAM – GRODZISKO RACIECHOWICE (2:1)

KOW-BUD – GRODZISKO RACIECHOWICE (2:1)

ZPO WIŚNIOWA – ORANJE FUTSAL TEAM (3:1)

ORANJE FUTSAL TEAM – KOW-BUD (1:1)

GRODZISKO RACIECHOWICE – ZPO WIŚNIOWA (3:0)

 

AWANS: KOW-BUD, ORANJE FUTSAL TEAM

GR.B

  1. TRANSFORMATOR
  2. SAMORZĄDOWCY
  3. TRASZKAN
  4. PANATHINAIKOS

 

TRANSFORMATOR – PANATHINAIKOS (4:1)

SAMORZĄDOWCY – TRASZKAN (2:1)

PANATHINAIKOS – TRASZKAN (5:1)

TRANSFORMATOR – SAMORZĄDOWCY (2:1)

SAMORZĄDOWCY – PANATHINAIKOS (1:2)

TRASZKAN – TRANSFORMATOR (2:2)

 

AWANS: TRANSFORMATOR, PANATHINAIKOS

GR.C

  1. BRYGADA GÓRALI
  2. PIĘKNI I MŁODZI
  3. FB WOJTAS II
  4. RAF

 

BRYGADA GÓRALI – RAF (4:1)

PIĘKNI I MŁODZI – FB WOJTAS II (1:5)

RAF – FB WOJTAS II (1:6)

BRYGADA GÓRALI – PIĘKNI I MŁODZI (4:1)

PIĘKNI I MŁODZI – RAF (2:7)

FB WOJTAS II – BRYGADA GÓRALI (4:1)

 

AWANS: FB WOJTAS II, BRYGADA GÓRALI

GR.C

  1. ELKAL
  2. FB WOJTAS I
  3. STRADOMKA SKRZYDLNA
  4. SENIOR TEAM

 

ELKAL – SENIOR TEAM (4:0)

FB WOJTAS I – STRADOMKA SKRZYDLNA (3:0)

SENIOR TEAM – STRADOMKA SKRZYDLNA (2:0)

ELKAL – FB WOJTAS I (3:2)

FB WOJTAS I – SENIOR TEAM (4:0)

STRADOMKA SKRZYDLNA – ELKAL (1:8)

 

II ETAP:

 

KOW-BUD – BRYGADA GÓRALI (1:3)

TRANSFORMATOR – FB WOJTAS I (2:2, KARNE – 2:3)

ORNAJE FUTSAL TEAM – FB WOJTAS II (3:3, KARNE – 1:3)

PANATHINAIKOS – ELKAL (1:5)

 

PÓŁFINAŁY:

BRYGADA GÓRALI – FB WOJTAS I (0:3)

FB WOJTAS II – ELKAL (4:2)

 

MECZ O III MIEJSCE:

BRYGADA GÓRALI – ELKAL (9:4)

 

FINAŁ:

FB WOJTAS II – FB WOJTAS I (3:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I – FB WOJTAS II

II – FB WOJTAS I

III- BRYGADA GÓRALI

IV- ELKAL

Dodaj komentarz