Aktualności

Wakacje z kulturą i sportem

Zachęcamy do zapoznania się z program zajęć artystycznych, rekreacyjnych oraz sportowych przygotowanych dla uczniów podczas tegorocznych wakacji.

 

WAKACJE W DOMU KULTURYLIPIEC
TYDZIEŃ 1 Poniedziałek3.07 Wtorek4.07 Środa5.07 Czwartek6.07 Piątek7.07
9.00 – 11.00Haft

Danuta Urbanik

9.00 – 12.00Rzeźba

Jerzy Ćwierzyk

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 2 Poniedziałek10.07 Wtorek11.07 Środa12.07 Czwartek13.07 Piątek14.07
9.00 – 11.00Haft

Danuta Urbanik

9.00 – 12.00Rzeźba

Jerzy Ćwierzyk

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 3 Poniedziałek17.07 Wtorek18.07 Środa19.07 Czwartek20.07 Piątek21.07
9.00 – 12.00Haft

Danuta Urbanik

9.00 – 12.00Rzeźba

Jerzy Ćwierzyk

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 4 Poniedziałek24.07

31.07

Wtorek25.07 Środa26.07 Czwartek27.07 Piątek28.07
9.00 – 12.00Rzeźba

Jerzy Ćwierzyk

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

 

WAKACJE W DOMU KULTURYSIERPIEŃ
TYDZIEŃ 1 Wtorek1.08 Środa2.08 Czwartek3.08 Piątek4.08
9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych
10.00 – 13.00Ceramika

Agata Skałka

/zajęcia zapisy/

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 2 Poniedziałek7.08 Wtorek8.08 Środa9.08 Czwartek10.08 Piątek11.08
15.00 – 18.00Ceramika

Agata Skałka

9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 3 Poniedziałek14.08 Wtorek15.08 Środa16.08 Czwartek17.08 Piątek18.08
9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych
ŚWIĘTO 10.00 – 13.00Ceramika

Agata Skałka

11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

TYDZIEŃ 4 Poniedziałek21.08 Wtorek22.08 Środa23.08 Czwartek24.08 Piątek25.08
9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 9.00 – 12.00zajęcia animacyjne dla dzieci szkolnych 11.00 – 12.00Malarstwo

Jan Szczepanik

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

TYDZIEŃ 5 Poniedziałek28.08 Wtorek29.08 Środa30.08 Czwartek31.08
9.00 – 12.00Kompozycje z suszu

Anna Żądło

20.00 – 21.00Zumba

Małgorzata Surlas

/zajęcia płatne/

 

Harmonogram ,,Moje wakacje z rękodziełem artystycznym”

Dzień tygodnia Rodzaj zajęć Daty Godziny
Poniedziałek Ceramika 7.08 15.00-18.00
Wtorek Haft 

 

Ceramika

Kompozycje z suszu

4.0711.07

18.07

1.08

29.08

9.00-11.009.00-11.00

9.00-12.00

10.00-13.00

9.00-12.00

Środa Rzeźba 5.0712.07

19.07

26.07

9.00-12.009.00-12.00

9.00-12.00

9.00-12.00

Czwartek Ceramika 17.08 10.00-13.00
Piątek Malarstwo 7, 14, 21, 28. 074, 11, 18, 25. 08 11.00-12.0011.00-12.00

 

Cykliczne zajęcia odbywające się od poniedziałku do piątku na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w Wiśniowej. Zajęcia prowadzone będą przez animatorów.

 

PONIEDZIAŁEK

16:00 – 19:00 – zajęcia rekreacyjno – sportowe: speed-ball, tenis ziemny, badminton, piłka nożna

 

WTOREK

16:00 – 17:30 – zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt z gimnazjum

17:30 – 19:00 – otwarte zajęcia z tenisa ziemnego

 

ŚRODA

15:30 – 17:00 – zajęcia z  piłki nożnej dla najmłodszych

17:00 – 18:30 – zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt ze szkoły podstawowej

18:30 – 20:00 – Profilaktyka- zajęcia z piłki nożnej

 

CZWARTEK

16:00 – 17:30 – otwarte zajęcia z piłki nożnej dla szkół podstawowych

17:30 – 19:00 – piłka nożna dla gimnazjum

 

PIĄTEK

15:45 – 17:15 – Trening piłki nożnej dla dziewcząt UKS Andrusy –kl. IV-VI SP*

17:15 – 18:45 – Trening piłki nożnej dla dziewcząt UKS Andrusy – kl. I-III SP*

16:00 – 18:00 – Siatkówka i Koszykówka; zajęcia otwarte

*zajęcia odbywać będą się od 30.06 do 31.07

Dodatkowo:

– 27.06 (wtorek) – 9:00 – Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego (kat. SP i Gimnazjum, Szkoła Średnia)

– 01.07 (sobota) – 9:00 – Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej kat. SP

– 01.07 (sobota) – 12:00 – Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej kat. Gimnazjum

– 15.07 (sobota) – 14:00 – Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wiśniowa w ramach festiwalu „Wiśnióweczka 2017”

– Lipiec 2017r. – Wakacyjna Liga Tenisa Ziemnego kat. open

Dodaj komentarz