Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

Wiśniowska Liga Mistrzów w Futsalu zakończona!

3 lutego br. na Hali Sportowej w Wiśniowej odbyły się ostatnie mecze Wiśniowskiej Ligi Mistrzów w Futsalu. Tym samym trwające dwa miesiące rozgrywki dobiegły końca. W tym sezonie rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych: młodzik, orlik, żak i skrzat. Po emocjonujących meczach w fazach grupowych i pucharowych zwycięzcami zostały następujące drużyny:

– kategoria skrzat: SKALNIK TRZEMEŚNIA

– kategoria żak: ORLIKI MYŚLENICE I

– kategoria orlik: LUBOMIR WIŚNIOWA I

– kategoria młodzik: ORLIKI MYŚLENICE I

Łącznie w tym sezonie rozgrywek wzięło udział 30 zespołów. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział w lidze i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe tabele i wyniki z poszczególnych lig.

 

LIGA SKRZATÓW

Zespoły uczestniczące w lidze:

LUBOMIR WIŚNIOWA, SKALNIK TRZEMEŚNIA, GOŚCIBIA SUŁKOWICE, DALIN MYŚLENICE, GRODZISKO RACIECHOWICE, KARPATY SIEPRAW.

TABELA:

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 SKALNIK TRZEMEŚNIA 10 5 3 2 15 12 +3 17
2 GOŚCIBIA SUŁKOWICE 10 4 2 4 17 13 +4 16
3 KARPATY SIEPRAW 10 4 3 3 18 17 +1 15
4 GRODZISKO RACIECHOWICE 10 3 3 4 18 16 +2 13
5 LUBOMIR WIŚNIOWA 10 3 5 2 18 22 -4 11
6 DALIN MYŚLENICE 10 2 5 3 19 26 -7 9

 

WYNIKI:

RUNDA 1 – 17.12.2017r.

GODZINA MECZ WYNIK
13:00 SKALNIK TRZEMEŚNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE 1:1
13:25 LUBOMIR WIŚNIOWA – KARPATY SIEPRAW 3:2
13:50 GOŚCIBIA SUŁKOWICE – DALIN MYŚLENICE 2:2
14:15 SKALNIK TRZEMEŚNIA – KARPATY SIEPRAW 4:1
14:40 GRODZISKO RACIECHOWICE – DALIN MYŚLENICE 3:2
15:05 LUBOMIR WIŚNIOWA – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 1:6
15:30 SKALNIK TRZEMEŚNIA  – DALIN MYŚLENICE 0:1

 

RUNDA 2 – 7.01.2017r. (niedziela)

GODZINA MECZ WYNIK
15:00 KARPATY SIEPRAW – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 3:0
15:25 GRODZISKO RACIECHOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA 2:1
15:50 SKALNIK – TRZEMEŚNIA – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 0:2
16:15 GOŚCIBIA SUŁKOWICE – GRODZISKO RACIECHOWICE 2:2
16:40 KARPATY SIEPRAW – GRODZISKO RACIECHOWICE 2:1
17:05 SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA 4:1
17:30 DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA 3:1
17:55 DALIN MYŚLENICE – KARPATY SIEPRAW 4:4

 

RUNDA 3 (rewanże) – 14.01.2018r. (niedziela)

GODZINA MECZ WYNIK
13:40 GRODZISKO RACIECHOWICE – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:3
14:05 KARPATY SIEPRAW – LUBOMIR WIŚNIOWA 1:4
14:30 DALIN MYŚLENICE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 2:3
14:55 KARPATY SIEPRAW – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:0
15:20 DALIN MYŚLENICE – GRODZISKO RACIECHOWICE 2:5
15:45 GOŚCIBIA SUŁKOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA 1:1
16:10 DALIN MYŚLENICE – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:2

 

RUNDA 4 (rewanże) – 28.01.2018r. (niedziela)

GODZINA MECZ WYNIK
10:45 GOŚCIBIA SUŁKOWICE KARPATY SIEPRAW 0:0
11:10 LUBOMIR WIŚNIOWA – GRODZISKO RACIECHOWICE 1:1
11:35 GOŚCIBIA SUŁKOWICE – SKALNIK – TRZEMEŚNIA 0:2
12:00 GRODZISKO RACIECHOWICE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 0:1
12:25 GRODZISKO RACIECHOWICE – KARPATY SIEPRAW 1:1
12:50 LUBOMIR WIŚNIOWA – SKALNIK TRZEMEŚNIA 0:1
13:15 LUBOMIR WIŚNIOWA – DALIN MYŚLENICE 5:1
13:40 KARPATY SIEPRAW – DALIN MYŚLENICE 1:0

 

 

LIGA ŻAKÓW

Zespoły uczestniczące w lidze:

LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBOMIR WIŚNIOWA II,  SKALNIK TRZEMEŚNIA, GRODZISKO RACIECHOWICE, KARPATY SIEPRAW, ORLKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, ORLIKI MYŚLENICE III.

TABELE:

Grupa A

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 ORLIKI MYŚLENICE II 6 4 1 1 15 8 +7 13
2 ORLIKI MYŚLENICE III 6 2 2 2 13 9 +4 8
3 LUBOMIR WIŚNIOWA II 6 2 4 0 7 15 -8 6
4 SKALNIK TRZEMEŚNIA 6 1 2 3 10 13 -3 6

 

Grupa B

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 ORLIKI MYŚLENICE I 6 4 0 1 23 10 +13 13
2 LUBOMIR WIŚNIOWA I 6 3 1 2 16 11 +5 11
3 GRODZISKO RACIECHOWICE 6 1 3 2 15 21 -6 5
4 KARPATY SIEPRAW 6 1 4 1 10 22 -12 4

 

 

WYNIKI:

RUNDA 1 – 17.12.2017r.

GODZINA MECZ WYNIK
8:00 SKALNIK TRZEMEŚNIA – ORLIKI MYŚLENICE III 2:2
8:25 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLKI MYŚLENICE II 0:3
8:50 SKALNIK TRZEMEŚNIA – ORLIKI MYŚLENICE II 1:4
9:15 ORLIKI MYŚLENICE III – LUBOMIR WIŚNIOWA II 0:1
9:40 SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA II 3:4
10:05 ORLIKI MYŚLENICE II – ORLKI MYŚLENICE III 3:2

 

GODZINA MECZ WYNIK
10:30 GRODZISKO RACIECHOWICE – ORLKI MYŚLENICE I 2:8
10:55 KARPATY SIEPRAW – LUBOMIR WIŚNIOWA I 1:4
11:20 GRODZISKO RACIECHOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 1:2
11:45 ORLIKI MYŚLENICE I – KARPATY SIEPRAW 5:1
12:10 GRODZISKO RACIECHOWICE – KARPATY SIEPRAW 4:4
12:35 LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLKI MYŚLENICE I 3:4

 

RUNDA 2 – 7.01.2018r. (niedziela)

GODZINA MECZ WYNIK
9:40 ORLIKI MYŚLENICE III – SKALNIK TRZEMEŚNIA 1:1
10:05 ORLKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 2:1
10:30 ORLIKI MYŚLENICE II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:2
10:55 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE III 1:6
11:20 LUBOMIR WIŚNIOWA II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 0:1
11:45 ORLKI MYŚLENICE III – ORLIKI MYŚLENICE II 2:1

 

 

 

GODZINA MECZ WYNIK
12:10 ORLKI MYŚLENICE I – GRODZISKO RACIECHOWICE 1:3
12:35 LUBOMIR WIŚNIOWA I – KARPATY SIEPRAW 3:1
13:00 LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIECHOWICE 3:3
13:25 KARPATY SIEPRAW – ORLIKI MYŚLENICE I 0:4
13:50 KARPATY SIEPRAW – GRODZISKO RACIECHOWICE 3:2
14:15 ORLKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I 1:1

 

RUNDA 3 i 4 – 14.01.2018r. (niedziela)

GRUPA EKSTRALIGA:

9:00 – IV PÓŁFINAŁ: SKALNIK TRZEMESNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE – 7:12

9:35 – III PÓŁFINAŁ: LUBOMIR WIŚNIOWA II – KARPATY SIEPRAW – 0:3

GRUPA MISTRZOWSKA:

10:10 – II PÓŁFINAŁ: ORLIKI MYŚLENICE III – ORLIKI MYŚLENICE I – 2:11

10:45 – I PÓŁFINAŁ: ORLIKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 2:3

GRUPA EKSTRALIGA:

11:20 – IV PÓŁFINAŁ: GRODZISKO RACIECHOWICE – SKALNIK TRZEMESNIA – 13:2

11:55 – III PÓŁFINAŁ: KARPATY SIEPRAW – LUBOMIR WIŚNIOWA II – 3:2

GRUPA MISTRZOWSKA:

12:30 – II PÓŁFINAŁ: ORLIKI MYŚLENICE I – ORLIKI MYŚLENICE III – 8:1

13:05 – I PÓŁFINAŁ: LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE II – 2:1

RUNDA 5 – FINAŁY – 28.01.2018r.

8:00 – I MECZ – SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA II – 3:2

8:35 – II MECZ – GRODZSIKO RACIECHOWICE – KARPATY SIEPRAW – 3:7

9:10 – III MECZ – ORLIKI MYŚLENICE III – ORLIKI MYŚLENICE II – 1:7

9:45 – IV MECZ – ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 6:2

 

 

LIGA ORLIKÓW

Zespoły uczestniczące w lidze:

LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBOMIR WIŚNIOWA II,  SKALNIK TRZEMEŚNIA, DALIN MYŚLENICE, ORLKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II.

TABELA:

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 ORLIKI MYŚLENICE I 10 9 1 0 60 13 +47 27
2 LUBOMIR WIŚNIOWA I 10 6 2 2 50 23 +27 20
3 ORLKI MYŚLENICE II 10 5 3 2 26 20 +6 17
4 DALIN MYŚLENICE 10 5 4 1 35 19 +16 16
5 LUBOMIR WIŚNIOWA II 10 1 8 1 15 70 -55 4
6 SKALNIK TRZEMESNIA 10 0 8 2 11 52 -41 2

 

WYNIKI:

RUNDA 1 – 17.12.2017r.

GODZINA MECZ WYNIK
15:55 LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE I 6:3
16:20 DALIN MYŚLENICE – ORLIKI MYŚLENICE II 0:1
16:45 LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE II 7:1
17:10 ORLKI MYŚLENICE I – DALIN MYŚLENICE 3:1
17:35 LUBOMIR WIŚNIOWA I – DALIN MYŚLENICE 1:3
18:00 ORIKI MYŚLENICE II – ORLKI MYŚLENICE I 3:4
18:25 LUBOMIR WIŚNIOWA II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 1:1

RUNDA 2 – 06.01.2018r. (sobota)

GODZINA MECZ WYNIK
8:00 DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II 10:1
8:20 SKALNIK TRZEMEŚNIA – ORLIKI MYŚLENICE I 0:8
8:40 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE II 0:5
9:00 SKALNIK TRZEMEŚNIA – DALIN MYŚLENICE 5:6
9:20 ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA II 13:0
9:40 ORLIKI MYŚLENICE II – SKALNIK TRZEMESNIA 5:0
10:00 DALIN MYŚLENICE – ORLIKI MYŚLENICE I 1:2
10:20 SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA II 1:4
10:40 LUBOMIR WIŚNIOWA I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 6:2
11:00 ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I 5:1
11:20 SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA I 0:8

 

RUNDA 3 – 13.01.2018r. (sobota)

GODZINA MECZ WYNIK
12:40 ORLIKI MYŚLENICE I – ORLIKI MYŚLENICE II 4:0
13:00 ORLIKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 5:1
13:20 ORLIKI MYŚLENICE I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 8:0
13:40 ORLIKI MYŚLENICE II – DALIN MYŚLENICE 3:1
14:00 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE I 1:10
14:20 DALIN MYŚLENICE – SKALNIK TRZEMEŚNIA 4:0
14:40 ORLIKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA I 1:1
15:00 LUBOMIR WIŚNIOWA II – DALIN MYŚLENICE 1:7
15:20 SKALNIK TRZEMEŚNIA – ORLIKI MYŚLENICE II 2:2
15:40 DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 2:2
LUBOMIR WIŚNIOWA I – LUBOMIR WIŚNIOWA II 9:3
LUBOMIR WIŚNIOWA II – LUBOMIR WIŚNIOWA I 3:9

 

 

RUNDA 3 – 27.01.2018r.

GRUPA EKSTRALIGA:

SKALNIK TRZEMEŚNIA – DALIN MYŚLENICE – 6:4

DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II – 3:1

LUBOMIR WIŚNIOWA II – SKALNIK TRZEMEŚNIA – 4:5

GRUPA MISTRZOWSKA:

ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 3:3

LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE II – 8:1

ORLIKI MYŚLENICE II – ORLIKI MYŚLENICE I – 3:1

 

RUNDA 4 (rewanże) – 03.02.2018r.

GRUPA EKSTRALIGA:

LUBOMIR WIŚNIOWA II – DALIN MYŚLENICE – 1:11

SKALNIK TRZMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA II – 9:3

DALIN MYŚLENICE – SKALNIK TRZEMEŚNIA – 11:1

GRUPA MISTRZOWSKA:

LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE I – 4:4

ORLIKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 3:3

ORLIKI MYŚLENICE I – ORLIKI MYŚLENICE II – 4:1

 

LIGA MŁODZIKÓW

Zespoły uczestniczące w lidze:

GRODZISKO RACIECHOWICE I, GRODZISKO RACIECHOWICE II, ORLKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, SKALNIK TRZEMEŚNIA,  LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBOMIR WIŚNIOWA II, DALIN MYŚLENICE I, DALIN MYŚLENICE II, JAWOR JAWORNIK.

TABELE:

Grupa A

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 DALIN MYŚLENICE I 8 6 1 1 44 3 +41 19
2 LUBOMIR WIŚNIOWA I 8 6 1 1 38 10 +28 19
3 GRODZISKO RACIECHOWICE I 8 4 3 1 23 21 +2 13
4 SKALNIK TRZEMEŚNIA 8 2 5 1 15 39 -24 7
5 DALIN MYŚLENICE II 8 0 8 0 4 49 -45 0

 

Grupa B

Miejsce Drużyna Rozegrane mecze Wygrane Przegrane Remis Gole strzelone Gole stracone Różnica Punkty
1 ORLIKI MYŚLENICE I 8 8 0 0 88 1 +87 24
2 JAWOR JAWRONIK 8 4 3 1 18 29 -11 13
3 ORLIKI MYŚLENICE II 8 4 4 0 14 25 -11 12
4 GRODZISKO RACIECHOWICE II 8 2 4 2 11 36 -25 8
5 LUBOMIR WIŚNIOWA II 8 0 7 1 9 49 -40 1

 

WYNIKI:

RUNDA 1 – 16.12.2017r.

GODZINA MECZ WYNIK
8:00 DALIN MYŚLENICE I – DALIN MYŚLENICE II 11:0
8:25 LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIECHOWICE I 9:1
8:50 SKALNIK TRZEMEŚNIA – DALIN MYŚLENICE II 4:0
9:15 DALIN MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I 1:1
9:40 SKALNIK TRZEMEŚNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE I 2:2
10:05 DALIN MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA I 0:7
10:30 GRODZISKO RACIECHOWICE I – DALIN MYŚLENICE I 0:6
10:55 SKALNIK TRZEMEŚNIA – DALIN MYŚLENICE I 1:4
11:20 GRODZISKO RACIECHOWICE – DALIN MYŚLENICE II 6:1
11:45 SKALNIK TRZEMEŚNIA – LUBOMIR WIŚNIOWA I 3:5

 

GODZINA MECZ WYNIK
12:10 LUBOMIR WIŚNIOWA II – GRODZISKO RACIECHOWICE II 2:2
12:35 JAWOR JAWORNIK – ORLIKI MYŚLENICE I
13:00 ORLIKI MYŚLENICE II – GRODZISKO RACIECHOWICE II 1:2
13:25 LUBOMIR WIŚNIOWA II – JAWOR JAWORNIK
13:50 ORLIKI MYŚLENICE II – ORLIKI MYŚLENICE I 0:10
14:15 GRODZISKO RACIECHOWICE II – JAWOR JAWORNIK
14:40 ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA II 16:0
15:05 ORLIKI MYŚLENICE II – JAWOR JAWORNIK
15:30 ORLKI MYŚLENICE I – GRODZISKO RACIECHOWICE II 13:0
15:55 ORLKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 2:0

 

RUNDA 2 – 30.12.2017r.

GODZINA MECZ WYNIK
8:00 DALIN MYŚLENICE II – DALIN MYŚLENICE I 0:9
8:25 GRODZISKO RACIECHOWICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I 0:3
8:50 DALIN MYŚLENICE II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:3
9:15 LUBOMIR WIŚNIOWA I – DALIN MYŚLENICE I 0:4
9:40 GRODZISKO RACIECHOWICE I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 8:0
10:05 LUBOMIR WIŚNIOWA I – DALIN MYŚLENICE II 4:1
10:30 DALIN MYŚLENICE I – GRODZISKO RACIECHOWICE I 0:1
10:55 LUBOMIR WIŚNIOWA I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 9:0
11:30 DALIN MYŚLENICE II – GRODZISKO RACIECHOWICE 0:5
11:55 DALIN MYŚLENICE I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 9:2

 

GODZINA MECZ WYNIK
12:20 GRODZISKO RACIECHOWICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 3:1
12:45 ORLIKI MYŚLENICE I – JAWOR JAWORNIK 8:0
13:10 GRODZISKO RACIECHOWICE II – ORLIKI MYŚLENICE II 2:5
13:35 JAWOR JAWORNIK – LUBOMIR WIŚNIOWA II 6:0
14:00 ORLIKI MYŚLENICE I – ORLIKI MYŚLENICE II 5:0
14:25 JAWOR JAWORNIK – GRODZISKO RACIECHOWICE II 2:2
14:50 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE I 1:13
15:15 JAWOR JAWORNIK – ORLIKI MYŚLENICE II 3:1
15:40 GRODZISKO RACIECHOWICE II – ORLKI MYŚLENICE I 0:10
16:05 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLKI MYŚLENICE II 2:3

Zaległe mecze Grupa B  – 07.01.2018r. (niedziela)

GODZINA MECZ WYNIK
8:00 GRODZISKO RACIECHOWICE II – JAWOR JAWORNIK 0:2
8:25 LUBOMIR WIŚNIOWA II – JAWOR JAWORNIK 3:4
8:50 JAWOR JAWORNIK – ORLIKI MYŚLENICE I 0:13
9:15 ORLIKI MYŚLENICE II – JAWOR JAWORNIK 2:1

 

RUNDA 3 – 13.01.2018r. (sobota)

EKSTRALIGA:

KAŻDY Z KAŻDYM

  • GRUPA A
GODZINA MECZ WYNIK
8:00 GRODZISKO RACIECHOWICE I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 4:7
8:35 SKALNIK TRZEMEŚNIA – DALIN MYŚLENICE II 14:0
9:10 DALIN MYŚLENICE II – GRODZISKO RACIECHOWICE I 3:15

 

  • GRUPA B
GODZINA MECZ WYNIK
9:45 ORLIKI MYŚLENICE II – GRODZISKO RACIECHOWICE II 5:2
10:20 GRODZISKO RACIECHOWICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 3:4
10:55 LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE II 1:4

 

GRUPA MISTRZOWSKA:

11:30  – I PÓŁFINAŁ: DALIN MYŚLENICE I – JAWOR JAWORNIK – 16:3

12:15  – II PÓŁFINAŁ: ORLIKI MYŚLENICE I – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 5:5

 

RUNDA 4 (rewanże) – 20.01.2018r. (sobota)

EKSTRALIGA:

KAŻDY Z KAŻDYM

  • GRUPA A
GODZINA MECZ WYNIK
8:00 SKALNIK TRZEMEŚNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE I 5:8
8:35 DALIN MYŚLENICE II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 1:8
9:10 GRODZISKO RACIECHOWICE I – DALIN MYŚLENICE II 15:4

 

  • GRUPA B
GODZINA MECZ WYNIK
9:45 GRODZISKO RACIECHOWICE II – ORLIKI MYŚLENICE II 4:10
10:20 LUBOMIR WIŚNIOWA II – GRODZISKO RACIECHOWICE II 5:16
10:55 ORLIKI MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 5:2

 

GRUPA MISTRZOWSKA:

11:30 – I PÓŁFINAŁ: JAWOR JAWORNIK – DALIN MYŚLENICE I – 0:6

12:15 – II PÓŁFINAŁ: LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE I – 1:2

 

RUNDA 5 – FINAŁY – 27.01.2018r. (sobota)

8:00 – I MECZ –JAWOR JAWORNIK – LUBOMIR WIŚNIOWA I – 1:10

8:35 – II MECZ – DALIN MYŚLENICE I – ORLIKI MYŚLENICE I – 0:6

9:45 – III MECZ – GRODZISKO RACIECHOWICE I – ORLIKI MYŚLENICE II – 3:1

10:20 – IV MECZ – SKALNIK TRZEMEŚNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE II – 5:4

10:55 – V MECZ –DALIN MYŚLENICE II – LUBOMIR WIŚNIOWA II – 7:4

Dodaj komentarz