Aktualności Hala Sportowa Piłka Nożna

IV Turniej Charytatywny

W dniach 06-07 oraz 20-21.02.2016r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Zagraj z nami dla Bartusia” dla kategorii wiekowych: open, młodzik, orlik, żak. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, LKS Lubomir Wiśniowa oraz UKS Orliki Wiśniowa. W turnieju wzięło udział 40 zespołów.

W kategorii „Open” zwyciężyła drużyna Cavalieros z Myślenic, w kategorii „Młodzik” Pcimianka Pcim I, w kategorii „Orlik” Dobrzanka Dobra a w kategorii „Żak” drużyna LUKS Skrzyszów.

Dodatkowo odbyły się licytacje przedmiotów oraz rozstrzygnięcia loterii fantowej. W obu konkursach do zdobycia były cenne nagrody, m.in. piłki z podpisami piłkarzy klubów ekstraklasy (Wisła Kraków, Cracovia), oryginalna koszulka Wisły Kraków z podpisami zawodników, tablety, odtwarzacz MP3, słuchawki, bony na usługi: kosmetyczne, gastronomiczne itd. Dzięki wpisowemu, zbiórce i licytacji sportowych gadżetów, organizatorom turnieju udało się zebrać kwotę:

 

 17 570,00 zł !!

 Sponsorami turnieju byli:

Firma ECO-DREW z Wiśniowej
Firma JUSTA z Kobielnika
Firma Handlowo – Usługowa GOL z Limanowej
Firma TOOFIBER.pl z Myślenic
BERT – SPORT- dystrybutor sprzętu sportowego
Hurtownia sportowa BRANDSPORT
Dom Weselny „Arkadia” z Czasławia
PIEKARNIA – CUKIERNIA GDÓW – Józef Piech
PIZZERIA RICO z Wiśniowej
PIZZERIA RUCOLA z Dobczyc
HOTEL *** PODZAMCZE z Dobczyc
FEMISFERA DOBCZYCE
HOLISTIC DAY SPA MYŚLENICE
CUKIERNIA PIĄTKA z Myślenic
HURTOWNIA VINEA z Wiśniowej
RESTAURACJA STEK z Myślenic
Gabinet stomatologiczny „PaoloDent” – Paweł Bubula
Firma Infanet – Sylwester Kus
Salon fryzjerski – Anna Hebda
Salon kosmetyczny – Małgorzata Burkat
Salon kosmetyczny – Ewelina Twardosz-Piotrowicz
Pan Piotr Furman
Pan Jan Szczepanik
Pan Paweł Lis
Państwo Aleksandra i Paweł Musiał
Pan Robert Dudzik

Na koniec chcemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich: sponsorów, zespołów, kibiców oraz gości za przekazane środki pieniężne za które będzie można sfinansować leczenie Bartusia. DZIĘKUJEMY ! Emotikon smile

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki z pierwszego weekendu rozgrywek:

GR. A

  1. ŁABĘDŹ TEAM

  2. OSP WIERZBANOWA

  3. GRODZISKO RACIECHOWICE

  4. ECODREW

GR. B

  1. KOW – BUD

  2. JUSTA

  3. OSP WIŚNIOWA

  4. BRYGADA GÓRALI

GR. C

  1. FB WOJTAS II

  2. CAVALIEROS

  3. PIĘKNI I MŁODZI

  4. BĘTKOWSKI SERVICE

GR. D

  1. FB WOJTAS I

  2. PAWSTAL

  3. GLOBTROTERS

  4. SENIOR TEAM

I ETAP (Eliminacje grupowe):

Gr. A – 06.02.2016r.(sobota) – godz. 15:00

ŁABĘDŹ TEAM – ECODREW                                                      8:1

OSP WIERZBANOWA – GRODZISKO RACIECHOWICE     5:1

ECODREW – GRODZISKO RACIECHOWICE                         1:8

ŁABĘDŹ TEAM – OSP WIERZBANOWA                                  0:3

OSP WIERZBANOWA – ECODREW                                         5:1

GRODZISKO RACIECHOWICE – ŁABĘDŹ TEAM                 8:0

Awans: GRODZISKO RACIECHOWICE, OSP WIERZBANOWA

Gr. B – 06.02.2016r.(sobota) – godz. 18:00

KOW – BUD – BRYGADA GÓRALI                                          2:3

JUSTA – OSP WIŚNIOWA                                                          8:1

BRYGADA GÓRALI  – OSP WIŚNIOWA                                  17:0

KOW – BUD – JUSTA                                                                  7:3

JUSTA – BRYGADA GÓRALI                                                     2:8

OSP WIŚNIOWA – KOW – BUD                                                4:8

Awans: BRYGADA GÓRALI, KOW-BUD

 

07.02.2016r. (niedziela) – godz. 9:00

FB WOJTAS II – BĘTKOWSKI SERVICE                                 4:3

CAVALIEROS – PIĘKNI I MŁODZI                                           10:0

BĘTKOWSKI SERVICE – PIĘKNI I MŁODZI                          12:1

FB WOJTAS II – CAVALIEROS                                                  2:5

CAVALIEROS – BĘTKOWSKI SERVICE                                   5:3

PIĘKNI I MŁODZI – FB WOJTAS II                                           2:16

Awans: CAVALIEROS, FB WOJTAS II

Gr. D – 07.02.2016r. (niedziela) – godz. 12:00

FB WOJTAS I – SENIOR TEAM                                       4:1

PAWSTAL – GLOBTROTERS                                          3:1

SENIOR TEAM – GLOBTROTERS                                  1:3

FB WOJTAS I – PAWSTAL                                                1:1

PAWSTAL – SENIOR TEAM                                               2:2

GLOBTROTERS – FB WOJTAS I                                      1:3

Awans: FB WOJTAS I, PAWSTAL

II ETAP:

15:00 – GRODZISKO RACIECHOWICE – FB WOJTAS II              2:2       (1:3 K)

15:25 – OSP WIERZBANOWA – CAVALIEROS                                1:8

15:50 – BRYGADA GÓRALI – PAWSTAL                                            4:0

16:15 – KOW-BUD – FB WOJTAS II                                                    0:0       (3:2 K)

I mecz półfinałowy – BRYGADA GÓRALI – FB WOJTAS II            1:3

II mecz półfinałowy – KOW-BUD – CAVALIEROS                           2:3

Mecz o III miejsce – KOW-BUD – BRYGADA GÓRALI                     3:0

Finał –  FB WOJTAS II – CAVALIEROS                                                 0:3

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki spotkań z dni 20-21.02.2016r. :

KAT. MŁODZIK(2003 – 2004)

GR. A
1. GRODZISKO RACIECHOWICE I
2. PCIMIANKA PCIM II
3. LUBOMIR WIŚNIOWA
4. RABA DOBCZYCE
GR. B
1. PCIMIANKA PCIM I
2. GRODZISKO RACIECHOWICE II
3. ORZEŁ MYŚLENICE
4. SKALNIK TRZEMEŚNIA

GRODZISKO RACIECHOWICE I – RABA DOBCZYCE 5:0
PCIMIANKA PCIM I – SKALNIK TRZEMEŚNIA 2:0
PCIMIANKA PCIM II – LUBOMIR WIŚNIOWA 0:2
GRODZISKO RACIECHOWICE II – ORZEŁ MYŚLENICE 0:0
RABA DOBCZYCE – LUBOMIR WIŚNIOWA 0:5
SKALNIK TRZEMEŚNIA – ORZEŁ MYŚLENICE 5:1
GRODZISKO RACIECHOWICE I – PCIMIANKA PCIM II 2:1
PCIMIANKA PCIM I – GRODZISKO RACIECHOWICE II 2:2
PCIMIANKA PCIM II – RABA DOBCZYCE 7:0
GRODZISKO RACIECHOWICE II – SKALNIK TRZEMEŚNIA 0:6
LUBOMIR WIŚNIOWA – GRODZISKO RACIECHOWICE I 1:1
ORZEŁ MYŚLENICE – PCIMIANKA PCIM I 0:8

Półfinały:
LUBOMIR WIŚNIOWA – SKALNIK TRZEMEŚNIA 5:2
GRODZISKO RACIECHOWICE I – PCIMIANKA PCIM I 1:1 (1:3 w rzutach karnych)

Mecz o III miejsce:
SKALNIK TRZEMEŚNIA – GRODZISKO RACIECHOWICE I 3:3 (2:3 w rzutach karnych)

Finał:
LUBOMIR WIŚNOWA – PCIMIANKA PCIM I 0:1

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – Pcimianka Pcim I
II miejsce – Lubomir Wiśniowa
III miejsce – Grodzisko Raciechowice I
IV miejsce – Skalnik Trzemeśnia

KAT. ORLIK (2005 – 2006)
GR. A
1. LUBOMIR WIŚNIOWA I
2. GRODZISKO RACIECHOWICE
3. DOBRZANKA DOBRA
4. AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW

GR. B
1. TOPÓR TENCZYN
2. DALIN MYŚLENICE
3. LUBOMIR WIŚNIOWA II
4. MKS LIMANOVIA

LUBOMIR WIŚNIOWA I – AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW 5:0
TOPÓR TENCZYN – MKS LIMANOVIA 0:3
GRODZISKO RACIECHOWICE – DOBRZANKA DOBRA 0:3
DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II 2:0
AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW – DOBRZANKA DOBRA 0:5
MKS LIMANOVIA – LUBOMIR WIŚNIOWA II 5:1
LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIECHOWICE 4:0
TOPÓR TENCZYN – DALIN MYŚLENICE 2:2
GRODZISKO RACIECHOWICE – AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW 1:0
DALIN MYŚLENICE – MKS LIMANOVIA 0:1
DOBRZANKA DOBRA – LUBOMIR WIŚNIOWA I 4:1
LUBOMIR WIŚNIOWA II – TOPÓR TENCZYN 0:3

Półfinały:
DOBRZANKA DOBRA – DALIN MYŚLENICE 4:1
LUBOMIR WIŚNIOWA I – MKS LIMANOVIA 0:0 (4:5 w rzutach karnych)

Mecz o III miejsce:
DALIN MYŚLENICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 0:3

Finał:
DOBRZANKA DOBRA – MKS LIMANOVIA 2:0

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – Dobrzanka Dobra
II miejsce – MKS Limanovia
III miejsce – Lubomir Wiśniowa I
IV miejsce – Dalin Myślenice

KAT. ŻAK (2007 – 2008)

GR. A
1. LUKS SKRZYSZÓW
2. LUBOMIR WIŚNIOWA
3. GRODZISKO RACIECHOWICE
4. AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW

GR. B
1. RABA DOBCZYCE
2. FUTBOL BRZĄCZOWICE
3. DALIN MYŚLENICE
4. MKS LIMANOVIA

LUKS SKRZYSZÓW – AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW 2:0
RABA DOBCZYCE – MKS LIMANOVIA 1:5
LUBOMIR WIŚNIOWA – GRODZISKO RACIECHOWICE 1:1
FUTBOL BRZĄCZOWICE – DALIN MYŚLENICE 1:1
AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW – GRODZISKO RACIECHOWICE 2:3
MKS LIMANOVIA – DALIN MYŚLENICE 6:1
LUKS SKRZYSZÓW – LUBOMIR WIŚNIOWA 6:0
RABA DOBCZYCE – FUTBOL BRZĄCZOWICE 0:0
LUBOMIR WIŚNIOWA – AKADEMIA FUTBOLU SIEPRAW 2:3
FUTBOL BRZĄCZOWICE- MKS LIMANOVIA 0:4
GRODZISKO RACIECHOWICE – LUKS SKRZYSZÓW 0:2
DALIN MYŚLENICE – RABA DOBCZYCE 4:0

Półfinały:
LUKS SKRZYSZÓW – DALIN MYŚLENICE 3:0
GRODZISKO RACIECHOWICE – MKS LIMANOVIA 0:3

Mecz o III miejsce:
DALIN MYŚLENICE – GRODZISKO RACIECHOWICE 0:0 (1:2 w rzutach karnych)

Finał:
LUKS SKRZYSZÓW – MKS LIMANOVIA 0:0 (3:2 w rzutach karnych)

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – LUKS Skrzyszów
II miejsce – MKS Limanovia
III miejsce – Grodzisko Raciechowice
IV miejsce – Dalin Myślenice

Dodaj komentarz